Rõuge vallas Andri-Peedo talus on võimalik tutvuda tänapäevase moodsa farmiga, kus kasvatatakse kitsi ning valmistatakse kohapeal erinevaid maitsvaid kitsepiimatooteid.

Toodete valikus on loomulikult kitsepiim ise – nii toorel kujul kui ka pastöriseeritult; kitsepiimajogurt; eri vanuseastmega pikantseks laagerdunud kitsejuustud; maitsev halloumi stiilis (kuid mitte nii soolane) prae- ehk grilljuust, camembert sarnane valgehallitusjuust ning aeg-ajalt ka teisi tooteid. 

Lisaks on meie talus ka üks ainulaadne heinakuivati. Kuid kõige rohkem meeldib külastajatele meie eri vanuses kitsede, sokkude ja tallekestega aega veeta: neid paitada, sügada ja käest toita. Need tegemised on nagu teraapia või meditatsioon.

Tule koge ise! OOTAME SIND!  🙂 

Tule külasta meid kas üksi või pere/sõpradega. Farm on omapead uudistajatele avatud iga päev: tee ring peale ja uudista eri vanuses loomi ning tutvustavaid tahvleid; talupoest on võimalik meie tooteid ka kaasa osta. 

Talukohvik on hetkel avatud vaid ettetellimisel. Andri-Peedo talukohvik sobib aga ka ürituse läbiviimiseks väiksemale seltskonnale. Mõnus ja hubane koht kus tähistada privaatne tähtpäev olgu see sünnipäev, jõulupidu või muu üritus.

Kui tuled aga suurema grupiga, teata ette: võtame oma päevast aega  ja näitame kuidas elavad meie kitsed, kuidas kogutakse heina talveks, kuidas toimub laudas töö, kuidas jõuab piim pudelisse ja piimast valmistatud tooted karpi. Tutvustame millise väärtuse lisame oma toodetele eriti kvaliteetse söödatootmise ning kitsedele heade elutingimuste loomisega. Vastavalt hooajale saab talus näha ka kõige pisemaid ja vastsemaid kitsetallesid.

Näitame, milliseid põnevaid lahendusi ühes farmis töötamiseks kasutatakse ning pakume loomulikult maitsta ja osta talupoest kaasa Andri-Peedo talus valmistatud head ja paremat.

Gruppide hinnakiri

Ekskursioon koos giidiga ja degusteerimine kestab umbes 1,5 – 2 tundi.

Ekskursiooni ja toodete degusteerimise miiniimumtasu grupile, kus on kuni 10 inimest 150€.

Kuni 3 – aastased lapsed tasuta.

Suuremate gruppide puhul küsi hinnapakkumist. 

VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE: info@andri-peedo.ee

Kohtumiseni Andri-Peedo talus!