Algab digikitsede tarbijakampaania!

Meil kõigil on olnud rasked paar viimast aastat. Kõigepealt COVID, siis sõda ja seejärel see energiakriis.. ei ole saanud üks veel seljatatudki kui juba uus kriis kohal. Majandusega on nagu on ja ausalt öeldes on väike hirm selle ees, mis järgmine aasta meile toob. Sisend- ja energiahinnad on juba metsikult tõusnud ja kuigi hetkel kohe pille kotti panema ei hakka, siis järgmisel aastal võivad olla juba teised lood. Ennustatakse, et uuel aastal hakatakse poodides sortimenti kahandama ja premium/niši tooted jäävad ostukorvidest välja esmajärjekorras.

Selleks, et elus ja ikka konkurentsis püsida peame lisaks igapäevakulutuste tegemisele investeerima uutesse lahendustesse ja arendama uusi tooteid, mis oleksid hinnaklassilt madalamad aga ikka sama maitsvad-kasulikud kui muidu. 🙂 See kõik nõuab aga palju aega ja käibevahendeid, viimast on aga praeguses olukorras aina raskem tekitada. 

Siia Võrumaa metsade vahele aga kuulub meie süda ja teeme kõike muud kui alla andmine! 🙂 Selle aasta suvel otsustasime kaasa minna moodsa NFT digikogukondade maailmaga ja lõime endale Digi-kitsekarja – loomulikult Taneli ja tema kanade eeskujul. Meil ei ole aga ERRi toel tekitatud kuulsust nagu Tanelil ja tema Digikanadel, seega esimene müük ei edenenud päris ootuspäraselt… aga proovime asja teha nüüd teisti! Siit ka uudis: 28.11.22 alustame tarbijamänguga meie digikitsede ostjatele.

Kui ostad vahemikus 28.11.22 kuni 31.01.2023 meie igniumi kogukonnalehelt mõne(d) meie digikitse(d), väärtusega vähemalt 100 €, siis osaled peaauhinnana kuni 9338 euro ja teiste ägedate juustusõbrale sobilike auhindade loosis! Lisaks loomulikult saad kõik igniumi lehel nimetatud ostuga kaasnevad hüved ja kuulud NFT ostuga ka meie kogukonda – see tähendab ka tuleviku soodustusi, üritusi ja muud ägedat! 😉 

.
Vaata täpsemaid kampaaniareegleid meie kampaaniate lehelt.

Digikitse saad soetada, registreerides end kõigepealt igniumi lehel. Meie digikarja isendite hindasid ja erisusi saad võrrelda meie igniumi kogukonnalehel, vajutades nuppu EXPAND.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga